Kampe og Resultater

Alle kampe kan ses på Twitch i 14 dage efter spilledagen.

Maj 2021

Søndag den 30. maj kl. 15:00: Sørby Predators vs. Sørby Revolution: 3 – 0
Søndag d. 9. maj kl. 14:00: FUV20 vs Turtle Lovers: 3-1

April 2021

Søndag den 25. april kl. 14:00: Baguette vs. Frederikssund Frosties: 3 – 0
Lørdag den 10. april kl. 13:00: Turtle Lovers vs. Sørby Revolution: 0 – 3

Marts 2021

lørdag den 27. marts kl. 16:00: No Its Your Lover Y-Brødre vs. Frederikssund Frosties: 2 – 3
Torsdag den 25. marts kl. 19:00: Fri Leg Strats vs. Kan vi charge!: 1 – 3
Søndag den 21. marts kl. 16:00: Frederikssund Frosties vs Ape Gang 2 Electric Bogaloo: 3 – 1
Søndag den 14. marts kl. 16:00: No Its Your Lover Y-Brødre vs. Sørby Revolution: 3 – 0
Søndag den 14. marts kl. 14:00: Turtle Lovers vs. FUV20: 3 – 1
Lørdag den 6. marts kl. 16:00: Sørby Ragnarok vs. TUD Blue: 3 – 0
Mandag den 1. marts kl. 18:00: No Its Your Lover Y-Brødre vs. FUV20: 3 – 0

Februar 2021

Søndag den 28. februar kl. 13:00: The Saints vs. TUD Blue: 3 – 0
Lørdag den 27. feb. kl. 14:00: Kan vi charge vs Frederikssund Esport Frosties: 1 – 3
Lørdag den 27. feb. kl. 16:00: Baguette vs Fri Leg Strats : 3 – 0
Lørdag den 13. feb. kl. 14:00: Baguette vs. TUD Blue: 3-0
Søndag den 7. februar kl. 16:00: Sørby Revolution vs Frederikssund Frosties: 0-3
 Søndag den 7. februar kl. 14:00: Fri Leg Strats vs. FUV20: 3-2

Januar 2021

 Søndag d. 31. januar kl. 16:00: Ape Gang 2 Electric Bogaloo vs Sørby Predators: 0 – 3 
Lørdag den 23. januar kl. 14:00: Fri Leg Strats vs TUD Blue: 3 – 0 
Søndag den 17. januar kl. 14:00: Ape Gang 2 Electric Bogaloo vs Frederikssund Frosties: 3 – 1
Onsdag den 13. januar kl. 18.00: TUD Blue vs FUV20: 1-3
Lørdag den 9. januar kl. 15:00: APE GANG 2 ELECTRIC BOGALOO vs. Sørby Revolution: 3 – 0

December 2020

Onsdag d. 16. december kl 19:00: Kan vi charge! vs FUV20: 3 – 2
Lørdag den 5. december: Sørby Predators vs. Parra i Pungen V2: 1 – 3
Parra i Pungen V2 taber pga flere spillere som ikke fremgik af holdets roster.

November 2020

Onsdag den 11. november kl. 19:00 FUV20 vs. Sørby Revolution: 0 – 3

Oktober 2020

Søndag den 4. oktober: Sørby Evolution vs. Frederikssund Berserkers : 0 – 3

August 2020

Fredag den 28. august kl. 17:15: Sørby Predators vs. Frederikssund Berserkers : 3 – 1

Juli 2020

Onsdag den 1. juli kl. 17:00: Parra i Pungen V2 vs. AaB Pursuit: 3 – 0

Juni 2020

Søndag den 21. juni kl. 19:00: Sørby Evolution vs Sørby Rebels 0 – 3
Søndag den 21. juni kl. 17:00 Shaxuerne vs Frederikssund Frontiers: 3 – 1
Søndag den 21. juni kl. 14:00: UO – SJ Gang vs Frederikssund Frontiers: UO – SJ GANG vinder, da Frontiers måtte opgive pga tekniske problemer
Lørdag den 20. juni kl.14:00 Parra i Pungen V2 vs AaB Dåsekasterne: Parra i Pungen V2 vinder uden kamp
Søndag den 14. juni kl. 18:00: Ape Gang vs Sørby Rebels 3 – 0
Søndag den 14. juni kl. 14:00: Gold Diggers vs UO – SJ Gang 1 – 3
Lørdag den 13. juni kl. 16:00: Sørby Predators vs AaB Dåsekasterne: 0 – 3
Lørdag den 6. juni kl. 14:00: Parra i Pungen V2 vs Sørby Predators: Parra i Pungen V2 vinder uden kamp

Maj 2020

Søndag den 31. maj kl. 13:00: AaB Dåsekasterne vs Frederikssund Berserkers: 3 – 0
Søndag den 24. maj kl. 19:00: Sørby Evolution vs Frederikssund Frontiers: 3 – 1
Søndag den 24. maj kl. 14:00: AaB Dåsekasterne vs Sørby Rebels: 3 – 0
Lørdag den 23. maj kl. 15:00: AaB Pursuit vs UO – Jarl Chungus Karl: 3 – 0
Lørdag den 23. maj kl. 13:00: Sørby Predators vs Frederikssund Frontiers: 3 – 0
Søndag den 17. maj kl. 19:00: Sørby Evolution vs UO – SJ Gang: 1 – 3
Søndag den 3. maj kl. 14:00: Gold Diggers vs Gods Salvation 3 – 1 se kampen
Fredag den 1. maj kl. 17:00: Sørby Rebels vs Frederikssund Berserkers 1 – 3 se kampen

April 2020

Den 26. april kl. 15:30: AaB Pursuit vs Frederikssund Berserkers: 3 – 0 se kampen
Den 26. april kl. 14:00: Gods Salvation vs Frederikssund Frontiers: 0 – 3 se kampen her
Den 25. april kl. 15:00: Sørby Rebels vs Frederikssund Frontiers: 3 – 0 se kampen
19. april kl. 14:30: AaB Pursuit vs Frederikssund Frontiers: 3 – 0
18. april ca. kl. 15:30: UO – Jarl Chungus Karl vs Hillerød Esport – Knight Division: 0 – 3 se kampen her
18. april kl. 14:00: Frederikssund Berserkers vs Hillerød Esport 2: 3 – 0 se kampen her
5. april 2020 kl. 15:00: UO SJ GANGHillerød 2: 0 – 3
4. april 2020 kl. 14:00: UO – Jarl Chungus Karl vs. Frederikssund Berserkers: 3 – 0 – se kampen her

Marts 2020

29. marts 2020: Hillerød 2 vs. Frederikssund Frontiers: 3 – 1se kamp en her
29. marts 2020: Hillerød – Knight Division vs. Frederikssund Berserkers: 3 – 1se kampen her